Afgelopen woensdag hadden we, na weken gesloten te zijn geweest, eindelijk weer kinderclub! We waren bij Muzee uitgenodigd om vlaggetjesdag te vieren met de kinderen. In kleine groepjes konden er 3 leuke workshops gedaan worden: De Haringquiz (met haring proeven!), vlaggen versieren en klederdracht ontwerpen. Wat een mooie creaties kwamen daaruit!

        

Voor de kinderen die geen zin hadden om te knutselen was er, in samenwerking met Streetsport, ook nog een sportprogramma bij de Haringkade. Eerst werd er basketbal les gegeven en daarna mochten de kinderen zelfs voetballen, tennissen of lekker vrij spelen op het veld.

Voorlopig zijn wij elke woensdag (onder voorbehoud van het weer) van 14.00 tot 16.00 te vinden op de Playground bij de Haringkade.
Wil je ook mee doen met onze club? Meld je dan van te voren aan via onze Whatsappgroep, per telefoon op 070 354 85 89 of stuur een email naar info@kommunika.nl

Voor de groepslessen geldt een maximaal aantal deelnemers en vol is vol.

Hopelijk tot snel!